• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Jeśli cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych czy łechtaczki, masz problem z osiąganiem satysfakcji w pożyciu intymnym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz elementów układu płciowego albo, z powodów subiektywnych, masz ochotę zmodyfikować kształt okolic intymnych – medycyna estetyczna ma dla szereg propozycji, które w szybki sposób rozwiążą te problemy i znacząco poprawią komfort funkcjonowania.

Laser endowaginalny – dla kogo?

Jedną z bardziej interesujących możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Zabieg ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany jest w wypadku leczenia zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, ale też w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest wykorzystywany też w przypadku wielu innych bolączek ginekologicznych – szczegóły przeprowadzanego zabiegu i metody jego dopasowania do indywidualnej sprawy ustalane będą w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć założenia, bowiem powoduje on przywrócenie prawidłowego pH pochwy, zwiększa jej nawilżenie, intensyfikuje odczuwanie satysfakcji erotycznej oraz zmniejsza problemy związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część leczenia jest w praktyce bezbolesna i niezwykle sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych sposobów jest niezwykle króciutki, a brak komfortu z nim związany – niewielki.

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki odpowiedniego lasera, który powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Pozwala to na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na macicę, a dzięki temu – wspiera normalne działanie naszego układu moczowego.

Efektem jest odzyskanie komfortu funkcjonowania oraz psychologicznej stabilności, a także pewności siebie.

Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w czasie stosunku, swędzenie lub pieczenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz coraz większe kłopoty w odczuwaniu satysfakcji w stosunkach intymnych? Chcesz polepszyć wygląd warg sromowych? Masz problem z akceptacją estetyki własnych miejsc intymnych? W przypadku gdy odpowiadasz tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans może usunąć wszystkie problemy, które do tej pory wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Polecane:

Ginekolog-Michalik.pl

Nasze inne wpisy tematyczne:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.